נינג'ה בע"מ - טיפים נכונים לאיך לניהול פיננסי נכון של העסק שלך

אמל"ק: לקבוע שכר של בעל חברה ע"י חישוב עלות מעסיק ומס שולי *אמיתי*; כמו כן הוידאו יצא 16 דקות ולא 5.
אם אתם לא מתיישבים עם רואה החשבון שלכם בינואר-פברואר לתכנן את השנה, עשו לעצמכם טובה ותראו את וובינר המיסוי שלי. כואה לי הלב על בעלי חברות שלא מושכים מהם בצורה אפקטיבית. כסף בפח!
אם יש לכם רואה חשבון שמבין במיסוי, הוא יודע להתחשב בביטוח לאומי וכל הצרות האחרות, ואתם תקבלו מה שאתם צריכים. א ב ל
1. לא תמיד הוא יודע כמה כסף אתם צריכים בבית. למשל, אם אתם צורכים לבן על בסיס קבוע, ברור שתצטרכו יותר כסף באישי. אבל אם אתם קונים מניות, יתכן שעדיף שלכם לקנות אותן מהחברה.
2. לא תמיד הוא מבין בזה. אני מגיע עם לקוחות הייעוץ שלי לרואה החשבון שלהם, וכבר נתקלתי ברואי חשבון שאומרים לי "הלקוח משלם מס מאוד נמוך, הנה רק 30 אחוז מס שולי". הם התעלמו לחלוטין מביטוח לאומי, שזה מס לכל דבר, וביטוח בריאות שזה עוד יותר מעצבן אפילו מביטוח לאומי.
לכן אני מלמד את הלקוחות שלי להבין לבד את החישוב, זה כל כך פשוט, ומי שמבין את זה יכול לדבר עם רואה החשבון במונחים הנכונים ולהבין מה רואה החשבון מנסה להגיד. מי שיראה את הסרטון הזה, יבין איך עובדים המסים על השכר ואיך לקבוע את השכר הנכון בשבילו.

אז למה בעל עסק ח-י-י-ב ללמוד בעצמו על מנת לחסוך במסים -מוזמנים לקרוא על  איך חסכנו ללקוח 24k בזכות תהליך שעבר איתנו.

דרך אלטרנטיבית וסופר אפקטיבית לגבות חובות מחברה בע"מ שחייבת לכם כסף, וזה לא משנה אם אתם חברות, עוסק מורשה או עוסק פטור. פוסט של אסף טרפיקנט אשר פורסם בקבוצת נינג'ה פיננסית, פוסט שכל עצמאי/ת צריכים לקרוא. 
 
פוסט לעצמאיים ובעלי חברות לפני שאתם סוגרים את השנה, תנו מעבר קטן על מה שהוצאתם באישי. אולי תמצאו איזה משהו שהוצאתם מהאישי אבל שייך לחברה. לפעמים נתקעים בלי הפזומט וקונים דלק, דברים כאלו. אני מצאתי עשרת אלפים שקל הוצאות בשלוש שעות עבודה. לגמרי שווה את זה.